OGRODZENIE MODUŁOWE

Chcąc oddawać w ręce naszych Klientów wyłącznie wysokogatunkowe produkty, współpracujemy ze sprawdzonymi markami.

Udostępniany w naszej ofercie system bloczków to propozycja dla klientów poszukujących nowości produktowych doskonale komponujących się z nowoczesnym budownictwem. Oferujemy wysokogatunkowe ogrodzenia Joniec w kilku atrakcyjnych wzorach oraz kolorach do wyboru.


Ogrodzenia Konekt to produkt, który swoje zastosowanie znajdzie w modernistycznych oraz klasycznych inwestycjach, w budownictwie zarówno komercyjnym jak i indywidualnym. Druga, najnowsza linia naszych ogrodzeń – BOKA, skierowana jest do osób ceniących sobie gładkie i jednolite powierzchnie. Odpowiednio dopasowana technologia sprawia, że elementy wchodzące w skład Systemu Ogrodzeniowe Konekt BOKA tworzą idealną powierzchnię, komponując spójną całość, a w efekcie imponujące ogrodzenie terenu.


KOSTKA BRUKOWA I OGRODZENIE

Ogrodzenie CUBUS oparte jest o trzy różnej wielkości prostopadłościenne bloczki. Uzupełniają je odpowiadające im daszki. Efekt końcowy w postaci gotowego ogrodzenia zwraca uwagę swoją naturalnością. Linie pionowe i poziome podkreślają surową elegancję, która pasuje zarówno do architektury nowoczesnej jak i tradycyjnej. Prostota układu pozwala jednak na finezję i indywidualne rozwiązania dostosowane do gustów inwestora.


Nowoczesne ogrodzenia systemowe wykonane z pustaków betonowych gładkich. Ten model ogrodzeń idealnie wpasuje się w nowoczesny styl. Gładkie wykończenie elementów nadaje ogrodzeniu wyjątkowy ekskluzywny charakter.

Ogrodzenie gładkie

Ogrodzenie łupane

Szlachetne ogrodzenia łupane nadają każdej posesji niepowtarzalny, naturalny i elegancki charakter. Szeroka gama kolorystyczna wraz z innowacyjnym systemem tworzenia kolorów melanżowych, w połączeniu z różnorodnością dostępnych elementów pozwala na praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji.

Ogrodzenie piaskowane

Piękne ogrodzenie jest nie tylko najlepszą wizytówką domu, świadczy również o wyobraźni i poczuciu estetyki gospodarza. Jeżeli chcą Państwo, aby ogrodzenie Waszego domu było wyjątkowe, jedyne i niepowtarzalne, warto postawić na ogrodzenie piaskowane.